Betafin
Betafin® Natural Betaine Lifecycle Analysis

Üstün üretkenlik için doğal Betain’in en iyi hali

Ozmolit denge ve metil donörü özellikleri ile doğal betain Betafin®, performansın korunmasına ve üretim maliyetlerinin azaltılmasına yardımcı olur. Sürdürülebilir şekerpancarı melası ve vinastan (fermente melas) patentli işlemlerle elde edilen Betafin®, yem maliyetinizi azaltmak için çift etki sağlar; büyüme için daha fazla enerji tedarik eder ederken karlılığı artırır.
Sentetik anhidroz betain ya da betain-HCl ürünlerine göre daha yüksek net getiri ve istisnai sonuçlar sağlar.

Avantajları:

  • Ozmolit, üretim stresi dönemlerinde bağırsak bütünlüğünü korur: Koksidiyostatları desteklemesinden, dehidrasyon ve sıcaklık stresine karşı korumaya kadar Betafin®, kritik zorluklara karşı çalışır ve bağırsak yapısına gelecek olumsuz etkileri en aza indirir.
  • Metabolik enerji tasarrufu sağlayan metil ve metil grubu donörü: canlı ağırlık artışı, sağlık durumu ve yem dönüşün oranı (FCR) gibi parametreleri geliştirir.
  • Yem maliyetini düşürür: Eklenen sentetik metiyonin ve tüm kolin klorit ürünlerinin yerini alır ve tutarlı olarak tasarruf sağlar.
  • Organik yem üretimlerine uygundur:(EU) 2019/2164 sayılı düzenlemeye göre.
  • Azaltılmış karbon ayakizi: Yaşam döngüsü analizi, sentetik betain ürünlerine göre Betafin®’in 4-5 kat daha az karbon ayakizi oluşturduğunu ortaya koymuştur.

 

Ürün sayfası: https://www.dupontnutritionandbiosciences.com/animal-nutrition/product-solutions/betafin.html

Linkler:

Betafin® Natural Betaine Lifecycle Analysis

Peer review article