Hakkımızda

Hakkımızda

Nutriline Yem ve Besin Katkıları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Nutriline Yem ve Besin Katkıları Ltd. 2007 yılında, yem katkıları ve veteriner ilaçları sektöründe uzun yıllar çalışmış deneyimli bir ekip tarafından kurulmuştur.

Konusunda deneyimli, sağlık ve beslenme alanında uzmanlaşmış, ileri teknolojiyi kullanan, yenilikçi, dünya genelinde tanınan ve güvenilir firmalarla iş birliği yaparak müşterilerinin karlılığına katkıda bulunmayı amaçlamaktadır.

Broiler, yumurta tavuğu, büyükbaş-küçükbaş ve balık yemi üretiminde; bitki ekstraktları, organik mineraller, aromalar, enzimler, emülsifiyer, vitamin D metaboliti, nükleotidler, probiyotikler, verim arttırıcılar vb. ile yem katkı portföyünü ihtiyaçlar doğrultusunda genişletmeyi sürdürmektedir.

Global anlamda sektörle ilgili yeni gelişmeleri yakından takip ederek bunları müşterileriyle paylaşmakta ve  bilgi birikimlerinin artmasına katkıda bulunmaktadır. Hayvan Besleme alanında distribütörlüğünü yaptığı çok uluslu firmaların teknik deneyimlerini ve imkanlarını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

 

Misyonumuz

Nutriline Yem ve Besin Katkıları olarak misyonumuz; daha iyi bir yaşam için güvenilir, yüksek kaliteli ve müşterilerinin karlılığına katkıda bulunacak ürünleri temin etmek ve çözümün bir parçası olmak.

 

Vizyonumuz

Son tüketiciye sağlıklı ürünler sunabilmenin yolu, yüksek kaliteli yemler, yemlerin içerdiği güvenilir ve sağlıklı katkılardır. Nutriline Yem ve Besin Katkıları yenilikçi, beslenme alanında uzmanlaşmış, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine sürekli yatırım yapan firmalarla iş birliğini sürdürerek bunları müşterilerinin karlılığını arttırma yönünde kullanmaktır.