Axtra Phy

Axtra Phy: Yarışı önde bitirmeniz için hızlı etki eden fitaz;

Fitat, monogastrik hayvanlarda sindirilemeyen fosfor içeriği ile sorun teşkil eder ve yüksek anti-nütrisyonel etkiye sebep olur. Sindirim kanalının üst kısımlarında, düşük pH düzeyinde, fitat protein ve amino asitlere bağlanır. Sindirim kanalının alt kısımlarında, yüksek pH içeriğinde ise, fitat kalsiyum gibi önemli iz mineralleri bağlar.

  • Axtra Phy, sindirim kanalında hızlı şekilde çalışır ve düşük pH’da yüksek aktivite gösterir. Bu durum, fitat yıkımlanması ve fosfor salınımını ikiye katlayarak antibesinsel etkiyi yok eder.
  • Bilimsel veriler ışığında oluşturduğumuz doz önerimiz, sizin spesifik ihtiyaçlarınız için her zaman doğru dozu kullanmanızı garanti eder.
  • Axtra PHY hayvan performansına giden en kısa yolu açmakta; fosfor atılımını düşürürken amino asit ve protein yararlanılabilirliğini iyileştirir, böylece karlılığı arttırmaktadır.
  • Axtra PHY piyasadaki biyo-yararlılığı kanıtlanmış en hızlı çalışan fitaz enzimidir. Oluşturulan matriks değerleri, gerçek kanatlı hayvan çalışmalarına dayanmaktadır. Böylece müşterilerine bilimsel ve güvenilir veriler sunmaktadır.