Axtra Pro

Proteini Serbest Bırakın

Axtra Pro, proteinlerin sindirilebilirliğini ve amino asit kullanılabilirliğini artırarak yemin tüm faydalarını ortaya çıkarmanıza yardımcı olan tekli proteaz enzimi içerir. Yem formülasyonlarında kaliteli protein kullanıldığında bile…

Sindirim sistemi boyunca aktif olan Axtra Pro, kanatlı fizyolojisi ve geniş substrat özgüllüğüne göre adapte edilmiş pH aktivitesine sahiptir; bunun anlamı peptidleri hemen her pozisyondan parçalayabilmesidir. Böylece hayvanın endojen proteaz enzimlerini destekleyerek değerli amino asitlerin kas gelişimi ve büyüme için kullanılmasını garanti altına alır.

Avantajları

  • Gelişmiş protein sindirimi: Emilim için amino asitlerin mevcudiyetini artırır, böylece yem dönüşüm oranında iyileşme ve canlı ağırlıkta artış sağlanır.
  • Bağırsak sağlığını destekler: Sindirilmemiş proteinlerin miktarını azaltarak, bağırsağın arka kısımlarına ulaşmasını ve faydasız bakteriler tarafından kullanılmasının önüne geçer.
  • Çevresel şartları iyileştirir: Amonyak salınımını azaltarak hem hayvanların hem de çalışanların refahını arttırır.
  • Sürdürülebilirliği geliştirir: Protein kaynağı olarak soya fasulyesine olan bağlılığı azaltır.
  • Karlılığı artırır: Düşük sindirilebilirliğin ve değişken ucuz yem hammaddelerinin üstesinden gelir.
  • Uygun bir nutribiyotik durum yaratır: Sindirim sisteminde mikrobiyom, bağırsak ve bağışıklık sistemi arasında dengeyi sağlar.

 

Ürün sayfası: https://www.dupontnutritionandbiosciences.com/animal-nutrition/product-solutions/axtra-pro.html