Syncra AVI

Kanatlılar için korumayı aktive edin

Syncra® AVI, ölçülebilen performans iyileştirmeleri sağlayan, enzimler ve probiyotiklerin kombinasyonundan oluşan bir çözümdür. Enzimler besin sindirilebilirliğini ve sürü istikrarını artırırken, probiyotikler ise aktif olarak sağlık tehditlerine karşı koruma sağlar. Syncra® AVI, antibiyotik kısıtlamaları gibi yaygın olarak uygulanan modern üretim ihtiyaçlarına karşılık verebilecek şekilde formüle edilmiştir.

Avantajları:

  • Besin sindirilebilirliğini artırır: Zararlı bakterilerin besin kaynağı olan sindirilmemiş substratların, enzimler ile parçalanarak ileum’un son kısmına ulaşması engellenir.
  • Bağırsaktaki yararlı bakterilerin sayısını artırır: Stres koşulları altında bile mikroflorayı düzenleyerek yararlı bakterilere uygun ortam sağlanır ve bakteri popülasyon çeşitliliği korunur.
  • Bağışıklık sisteminin harcadığı enerjiyi azaltır: Besinlerin sindirilebilirliği artırılır, sindirim sistemi ortamında denge sağlanır ve kanatlıların zorluklar ile savaşma yetisini geliştirir.
  • Uygun nutribiyotik durumu korur: Beslenme, mikrobiyom, bağırsak ve bağışıklık işlevi birlikte çalışarak sindirim sisteminde denge oluştururlar bu da performansı artırır.
     

Ürün sayfası: https://www.dupontnutritionandbiosciences.com/animal-nutrition/product-solutions/syncra-avi.html

Linkler:

Makale: Less NE via Smart Nutrient Combinations

Makale: A winning nutritional health strategy for a post-AGP world

All About Feed – Webinar: Poultry Nutrition & Health

Poultry World – Webinar: Going for no antibiotics ever